LKS Skalniak Kroczyce:GMLKS Piliczanka Pilica

• autor: Admin, 2013-09-05 18:31

W dniu 04.09.2013 roku juniorzy Skalniaka rozegrali mecz kontrolny w okresie przygotowawczym do sezonu który rozpocznie się już 07.09.2013 roku. Rywalem młodych zawodników z Kroczyc był juniorski zespól Piliczanki Pilica.

Spotkanie rozpoczęło się po myśli gospodarzy, gdyż na samym początku objęli prowadzenie po strzale Patryka Kondasa. Po objęciu prowadzenia, juniorzy Skalniaka przejęli inicjatywę w spotkaniu. Każdy atak gości zatrzymywał się na dobrze dysponowanych obrońcach z Kroczyc,a pomocnicy dostarczali piłki w okolice bramki rywali i po 20 minutach gospodarze mogli już prowadzić kilkoma bramkami. Goście natomiast z minuty na minute zaczęli coraz lepiej sobie poczynać, a zawodnicy z Kroczyc popełniali proste błędy, co w rezultacie zakończyło się strata bramki. Pierwsza polowa zakończyła się wynikiem 1:1.

Druga część spotkania to już równa gra z obu stron. Dobrze w bramce spisywał się bramkarz gospodarzy, Patryk Wołek co w dużym stopniu przyczyniło się do do utrzymania remisowego wyniku przez długą część drugiej odsłony spotkania. Trener Maciej Bednarz dokonał kilku zmian, na boisku pojawili się nowi zawodnicy którzy dołączyli do zespołu w połowie sierpnia. Do końca spotkania nie było pewne która drużyna wyjdzie zwycięsko z tej potyczki gdyż obie prezentowały wyrównany poziom. Kropkę nad "i" postawił Mateusz Kondas, który strzelił gola na 2:1 dla Kroczyc i gospodarze nie wypuścili prowadzenia już do końca.

LKS Skalniak Kroczyce: Patryk Wołek, Szymon Grzesiak, Michał Bialy, Piotr Bednarz, Dawid Janeczek, Bartosz Kulesza, Dawid Mroziński, Jakub Bojanek, Karol Wasik, Mateusz Kondas, Patryk Kondas.

Zagrali również: Kornel Jędrusik, Norbert Domagała, Bartek Zwoliński, Dawid Cupiał

LKS Skalniak Kroczyce: Patryk Kondas, Mateusz Kondas

GMLKS Piliczanka Pilica: ?